افزایش شغل برای طراحان سایت در کانادا

افزایش شغل برای طراحان سایت در کانادا

1392-07-21

طراحان وب و آنالیزگران دیتابیس، اخیرا در لیست 20 شغل پردرآمد کانادا قرار گرفته اند.
با توجه به آمار و ارقام، می توان گفت که متخصصان حوزه انفورماتیك در كشور كانادا، همواره شانس بسیار بالایی در یافتن و حفظ شغل مناسب خود خواهند داشت. درآمد در این حوزه نیز بسیار چشمگیر بوده؛ به طوری که براساس اعلام یكی از منابع خبری معتبر در كشور كانادا، میانگین درآمد متخصصان در این حوزه چیزی حدود 52 درصد بالاتر از استاندارد ملی کانادا است.
در بازار کار کانادا، رشد و پیشرفت در حوزه انفورماتیک بسیار عالی بوده است. در سال های اخیر، دولت کانادا نیز همواره سعی بر این داشته تا بهترین کمپانی های موجود در زمینه انفورماتیک و شاخص ترین افراد متخصص در این حوزه را به سمت خود جذب کند. برخی از متخصصان حوزه انفورماتیک چون مهندسین کامپیوتر، می توانند بدون دریافت پیشنهاد کاری از یك كارفرما، برای اخذ اقامت دائم کانادا چه از طریق برنامه نیروی متخصص فدرال و چه از طریق نیروی متخصص کبک، اقدام نمایند. بسیاری از آنان نیز می توانند در صورت اخذ ویزای کاری و پیشنهاد معتبر به شکل موقت وارد کانادا شده و مشغول به فعالیت گردند. اما به هر حال پس از ورود به کانادا، درآمد بسیار بالا و کیفیت زندگی بسیار عالی از مواردی است كه منجر به لذت متخصصین صنعت انفورماتیك، از زندگی شان خواهد شد.
لازم به ذكر است، در كشور كانادا یک مهندس کامپیوتر در سطح پایین، با توجه به میزان تخصص و تجربه خود، سالانه چیزی بین 70 تا 100 هزار دلار درآمد خواهد داشت.
باید دانست، صنعت انفورماتیک یکی از موفق ترین صنایع در كشور کانادا به حساب می آید.
نقل از wcoe